Share
rotate background

Zakres usług

PROJEKTY ARCHITEKTONICZNE

Zajmujemy się projektami architektonicznymi budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, projektami przebudów istniejących budynków, adaptacjami projektów typowych oraz projektowaniem budynków komercyjnych. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet – dlatego prowadzimy  klienta przez cały proces inwestycyjny, od koncepcji, przez niezbędny do uzyskania pozwolenia na budowę projekt budowlany, po projekt wykonawczy, włącznie z nadzorem autorskim.

PROJEKTY ARCHITEKTURY WNĘTRZ

Oferujemy również projekty architektury wnętrz. Wnętrza kształtujemy  już na etapie projektowania architektury. Kompleksowa  obsługa na poszczególnych etapach inwestycji daje możliwość uzyskania spójnej wizji oraz  rozwiązań projektowych.
Przygotowujemy projekty wnętrz, jako uzupełnienie projektu architektonicznego oraz jako osobną usługę projektową. W ramach projektu opracowujemy wizualizacje i rysunki  techniczne pomocne w realizacji przedsięwzięcia.

„W sztuce i w architekturze nie ma demokracji, trzeba ufać specjalistom.”  Filip Springer – „Wanna z kolumnadą. Reportaże o polskiej przestrzeni”.

 

WIZUALIZACJE ARCHITEKTONICZNE

Oferujemy efektowną prezentację projektów architektonicznych oraz architektury wnętrz w postaci fotorealistycznych wizualizacji.

INWENTARYZACJE ARCHITEKTONICZNE

Podstawową dokumentacją niezbędną do wykonania projektu  remontu lub modernizacji budynku jest inwentaryzacja.  Sporządzamy kompletną dokumentację rysunkową istniejącego obiektu. W skład opracowania wchodzą rzuty kondygnacji, przekroje, elewacje, opis techniczny wraz z zestawieniem powierzchni oraz rysunki instalacji sanitarnych i elektrycznych. Istnieje możliwość uzyskania dodatkowej dokumentacji określającej stan techniczny budynku.